Biznes, Skuteczny Marketing, Mapy, Kalendarze, Starodruki, Produkty Reklamowe Pergamena
Blog > Komentarze do wpisu

Jak zarabiać w programie parterskim Złote Myśli ?

Andrzej Gołębiewski przedstawia:

Jak zarabiać w programie parterskim Złote Myśli ?

Każdy kto wejdzie na stronę programu partnerskiego Złotych Myśli uśmiechnie się z niedowierzaniem lub zastanowieniem i zada sobie pytanie - "jak to możliwe, że oni zarobili drugą albo nawet trzecią pensję?". Zastanwiam się na ile jest do dobre pytanie. Co mogę zrobić aby partycypować w zyskach jednego z najbardziej popularnych sklepów internetowych?

Jeśli nawet byłoby to 100, 200, 500 zł miesięcznie, warto byłoby się nauczyć JAK TO ZROBIĆ?


W ciągu ostatnich 7 dni zarobiłem 13,09 zł, co wynika z tego, że nie było żadnych spektakularnych premier książkowych ani promocji. Trzeba sobie od razu uczciwie powiedzieć, że nie zawsze ludzie będą kupować książki z Twojego polecenia. Jest to OK dla Ciebie?

Mimo to, w ciągu poprzednich kilkunastu dni udało mi się zarobić 141,85 zł. Nie jest to zawrotna kwota, jednak obrazuje pewien potencjał jaki może być wykorzystany. Popatrz na kolejny obrazek.


Polecam lekturę "PODRĘCZNIKA PARTNERA", gdzie jest wiele użytecznych wskazówek, które OD RAZU pozwolą na zarobienie pierwszych pieniędzy.

Czy chciałbyś mieć kilka procent z 1 864 137 zł ?

Oczywiście, że TAK! Więc do dzieła!

Zaraz, zaraz. Do jakiego dzieła? Jak mam to zrobić? Bardzo dobre pytanie!

Zacznij od polecania darmowych publikacji. Każdy kto zostawi swojego maila sięgając po darmową książkę, będzie powiadamiany przez Złote Myśli o nowych promocjach, konkursach i kolejnych darmowych publikacjach. O Twojej liście adresowej, której nie powinieneś często zalewać informacjami o publikacjach w Złotych Myślach napiszę następnym razem.

poniedziałek, 31 maja 2010, andrzy

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Kasia, *.pila.vectranet.pl
2014/04/04 08:19:05
Kiedyś to był świetny pp. a teraz to już z niego nic nie zostało. Prowizja rzędu 100 zł kwalifikuje obecnie do top10 najlepszych partnerów tygodniowych... Szkoda, ale, że rynek nie znosi próżni, to miejsce po ZM trzeba było zastąpić innym programem. Ta sama praca, a zdecydowanie lepsze zarobki.

Pozdrawiam!
Niepoprawny Wyborca w katalogu Gwiazdor