Biznes, Skuteczny Marketing, Mapy, Kalendarze, Starodruki, Produkty Reklamowe Pergamena
Blog > Komentarze do wpisu

Niepoprawny Wyborca poleca bardzo dobre książki cz. I

Niepoprawny Wyborca poleca bardzo dobre książki:

Książek jest tak niesamowicie wiele, że gdybyśmy mieli wszystkie przeczytać, niestarczyło by nam czasu na inne ciekawe rzeczy, np. skoki ze spadochronu, jazdę na motorze czy podróże dookoła świata.

Poniższe książki to najlepsze możliwe publikacje dostępne w internecie, w które każdy pasjonat konkretnych rozwiązań do praktycznego zastosowania natychmiast, powinien zainwestować.

Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej? Marcin Marczak

Za kilka lat, gdy pożegnamy się z kryzysem finansowym, wiele osób będzie wściekać się na siebie, że nie wykorzystało tej szansy. Jeżeli zadajesz sobie teraz pytanie jakiej szansy? co dobrego może być w kryzysie?

Wyobraź sobie, że jesteś w stanie wyszukiwać i optymalnie inwestować w nieruchomości, które w niedługim czasie mogą Ci przynieść zwrot z inwestycji rzędu kilkudziesięciu procent.

 

Sztuka zdobywania pieniędzy P.T. Barnum

Książka, która już od ponad 100 lat bezwzględnie udowadnia swoją skuteczność.

Co ciekawsze odkryłem, że ta książka ma jedną wyjątkową cechę, której nie odkryto przez ponad 120 lat. To po prostu motywacyjna bomba atomowa w dziedzinie świadomego tworzenia bogactwa. Gdybym miał licznik Geigera badający stężenie konkretnych porad dotyczących zarabiania pieniędzy, to w odległości metra od tej genialnej książki wyłby jak syreny strażackie.

 

Sztuka wzbogacania się Wallace D. Wattles

Prawdopodobnie nie zdajesz sobie  sprawy, że Twoje próby pomnażania pieniędzy kończą się fiaskiem nie dlatego, że robisz coś źle, nie dlatego, że nie pojąłeś swoim umysłem wszystkich zagadek finansowych, lecz dlatego, iż podświadomie NIE CHCESZ BYĆ BOGATY.

Jak mówi Rhonda Byrne – twórczyni filmu i książki "The Secret", do ich stworzenia zainspirowała ją książka z 1910 roku... Jaka? Właśnie ta, o której czytasz na tej stronie – „Sztuka wzbogacania się”.


Bogaty ojciec, biedny ojciec Robert Kiyosaki

Robert Kiyosaki swoim unikalnym sposobem zarządzania pieniędzmi i odmiennym podejściem do bogacenia się sprawił, że miliony ludzi na całym świecie zmieniło tok swojego myślenia  i uwierzyło, że może osiągnąć finansową niezależność. Aby pomóc ludziom rozwijać umiejętność pomnażania majątku, Robert Kiyosaki stworzył szereg książek i gier edukacyjnych. Uczą one, jak wyrwać się z modelu pracy na etacie i budować kapitał aktywów, który będzie dużo większy niż nasze wydatki.

 

Efekt motyla Kamil Cebulski

Poznaj młodego człowieka, z niewielkiej miejscowości, który w wieku 21 lat przekroczył barierę 1 miliona złotych obrotu w swojej firmie internetowej...

...i chce się podzielić z Tobą swoimi niezwykle wartościowymi doświadczeniami oraz przemyśleniami.

 

 

 

Hipnotyczny marketing Joe Vitale

Jak dzięki trzem krokom strategii hipnotycznego marketingu zrobić fortunę online?

Kiedy większość ludzi w marketingu będzie próbowała sprzedawać Ci książki, magazyny, programy, szkolenia czy cokolwiek innego, rzadko kiedy dadzą Ci kompletny system.

Nie mogą. To by wyłączyło ich z biznesu. Zbankrutowaliby.

A co ze mną?

 

Sztuka pisania perswazyjnych tekstów Piotr Michalak

Dowiedz się, jak sprawić, by Twoje teksty reklamowe hipnotyzowały Twoich klientów, przynosząc Ci co najmniej kilkanaście tysięcy złotych zysku miesięcznie.

Tak, jest już dostępna publikacja, która zdradza tajemnice skutecznych tekstów reklamowych. Dzięki niej każdy jest w stanie napisać nieprzyzwoicie skuteczny tekst perswazyjny i zacząć zarabiać o kilkaset procent więcej na swoim produkcie lub usłudze...


Sprzedawaj w sieci

Artur Samojluk

Czy stać Cię na to, aby nie mieć sklepu internetowego
i lekceważyć pieniądze 14 milionów Polaków?

Książka Artura Samojluka "Sprzedawaj w sieci" stanie się Twoim idealnym przewodnikiem, który przeprowadzi Cię od pomysłu do pierwszych wpływów ze sklepu internetowego.

 

 

Giełda Papierów Wartościowych w praktyce

Marcin Krzywda

Jak często zastanawiasz się, skąd wziąć dodatkowe pieniądze? Kiedy ostatni raz myślałeś lub myślałaś o giełdzie, jako o sposobie na dojście do bogactwa? Wielu ludzi od czasu do czasu o tym myśli, jednak brakuje im jednego ważnego elementu - podjęcia decyzji o rozpoczęciu inwestowania.

Nie myśl na razie o tym, ile możesz zarobić i w jak krótkim czasie - czytaj dalej, a wszystkiego dowiesz po kolei...

 

Angielskie słówka - Jak zapamiętać 200 angielskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut? Paweł Sygnowski

W ciągu następnych kilku minut masz szansę zapoznać się z rozwiązaniem i lekarstwem na wszystkie swoje problemy z nauką angielskiego. Wystarczy, że będziesz czytał dalej, a dowiesz się nie tylko, jak bez jakiegokolwiek przygotowania nauczyć się kilkuset zupełnie nieznanych wcześniej angielskich słów i wyrażeń w czasie krótszym niż kilka godzin; ale także poznasz metodę, dzięki której raz na zawsze rozwiążesz swoje problemy z nauką jakiegokolwiek obcego języka.


Bogać się, kiedy śpisz Ben Sweetland

Wiesz już, że podświadomość najsprawniej pracuje wtedy, gdy świadomość jest wyłączona, z czego wynika, że nauczenie się, jak szybko, bez wysiłku zasypiać, by spać spokojnie do samego rana, to naprawdę ważna sprawa.

Z tej książki dowiesz się, jak tego dokonać, bo jest to w istocie całkiem proste.

Niektórzy ludzie nie mają pojęcia, jaki potencjał w nich drzemie...

czwartek, 10 czerwca 2010, andrzy

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
drukarnia-internetowa-24
2013/01/25 08:31:53
Dzięki za polecenie książek. Choć niektóre z nich czytałem:) A tak na marginesie, dodam jeszcze, że od jakiegoś czasu kolega próbuje przekonać mnie do e-booków. Nic z tego! Dla mnie drukowanie książek to całe życie, dlatego w takiej formie wolę je czytać.
Niepoprawny Wyborca w katalogu Gwiazdor