Biznes, Skuteczny Marketing, Mapy, Kalendarze, Starodruki, Produkty Reklamowe Pergamena
Blog > Komentarze do wpisu

Jakie jest sekretne narzędzie skutecznego marketingu w internecie?

Andrzej Gołębiewski przedstawia:

sekretne narzędzie skutecznego marketingu w internecie...

Do czego potrzebny mi jest AUTORESPONDER ?

Więc chcesz zarabiać w internecie? Zacznijmy zatem od najważniejszego narzędzia w tym względzie.

Autoresponder jest to niezbędna sprawa dla każdego, kto pretenduje do działalności w internecie, która ma mu przynieść dochód. Jest to rzecz fundamentalna, aby mieć swoją własną listę osób, którzy z własnej, nieprzymuszonej woli, chcą czytać to,  co mamy im do zaoferowania.

Zatrzymaj swoje myśli na moment. Odpowiedz sobie na pytanie - co najbardziej lubisz w internecie, a czego najbardziej nie lubisz?

Czy czasem nie lubisz dostawać za darmo czegoś cennego? Coś za co normalnie musiałbyś zapłacić, niezależnie czy to jest nowy krążek Twojego ulubionego zespołu muzycznego czy też artykuły, materiały lub też wreszcie wartościowe porady w sprawach, które są na daną chwilę dla Ciebie istotne.

Autoresponder służy właśnie do tego celu. Jest pojazdem w rozdawaniu osobom zainteresowanym zaganieniem, na którym się dobrze znasz, Twojej wiedzy i porad.

Jeśli chcesz zarabiać w internecie, autoresponder to konieczność.

Z mojego doświadczenia wiem, że najlepsze są profesjonalne systemy mailingowe, które są płatne jednorazowo lub za roczną opłatą abonamentową. Gorąco rekomenduję właśnie taką metodę przygody. Dlaczego taką? Zupełnie inaczej wygląda Twoja praca, kiedy zainwestowałeś w swoje narzędzie pracy, niż jak dostałeś je za darmo.

Jednak Ty lubisz dostawać za darmo wartościowe rzeczy! Jednak czy gdybyś nie miał internetu to miałbyś możliwość korzystać z jego dobrodziejstw? Niezależnie czy Ty płacisz za internet czy nie, ktoś to robi. Internet jest Twoim profesjonalnym narzędziem do czerpania różnorodnej satysfakcji, tak samo jak autoresponder do zarabiania pieniędzy.

Zaprzągnij te dwa narzędzia do ciężkiej pracy dla Ciebie, najlepiej już teraz. Po prostu załóż swój własny autoresponder, rozdaj ludziom coś cennego i niepowtarzalnego za darmo, czym zyskasz ich sympatię i buduj swoją listę adresową.

W ten sposób Ci ludzie Cię polubią.

Nie pochwalam piractwa, jednak kto z nas nie czuje sympatii do twórców serwisów umożliwiających nam bezpłatne pobieranie interesujących nas filmów lub muzyki oraz osób udostępniających te pliki?

Stwórz krótki kurs, w którym podzielisz się w interesujący sposób czymś na czym się znasz lub czymś, co Cię pasjonuje. Zrobisz to zgodnie z zasadą AIDA, czyli Attention (zdobycie uwagi), Interest (zdobycie zainteresowania), Desire (wywołanie pożądania zapisania się na listę, w celu otrzymania konkretnej korzyści), Action (wyraźne wskazanie akcji, którą ma podjąć osoba zapisująca się na kurs).

Do kursów internetowych jak najbardziej sprawdzi się darmowy autoresponder Freebot.pl, który również bardzo polecam.

Jeśli masz sugestie o czym mam napisać następnym razem lub masz pytanie dotyczące tego artykułu, umieść je w komentarzu. Przeczytam wszystkie i na wszystkie odpowiem.

Tymczasem, do dzieła!

wtorek, 06 lipca 2010, andrzy

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: unigraf, *.dynamic.gprs.plus.pl
2013/01/20 14:42:20
Świetny bardzo przydatny tekst, każdy kto planuje działalność w internecie powinien się z nim zapoznać.
-
Gość: Beauty4ever, *.dynamic.chello.pl
2014/12/12 11:59:42
Bardzo pouczający wpis, dzięki za jego udostępnienie.
Niepoprawny Wyborca w katalogu Gwiazdor