Biznes, Skuteczny Marketing, Mapy, Kalendarze, Starodruki, Produkty Reklamowe Pergamena
czwartek, 10 października 2013

Kalendarze 2014 z nadrukiem reklamowym

od Pergamena i SwiatStarodrukow.pl

Kliknij, zobacz i zaopatrz się w swoje kalendarze z dedykowanym nadrukiem reklamowym.

ULOTKA kalendarze 2014 swiatstarodrukowPL

skarbiec skarbiec_zegar wladcow_polskich wynalazki zwoj_secesja zielnik zamki_rzeczypospolitej zaglowiec inicjal podroznicy zwoj_standard nabiurkowy_przywodcy leonardo hymn_polski_pilsudski kalendarz_z_zegarem grunwald hymn_polski_dabrowski  alchemik

http://starodruki.files.wordpress.com/2013/10/ksiazkowy.png

piątek, 28 września 2012

Wiele razy zdarzyło mi się usłyszeć pytanie - "a właściwie co to znaczy starodruk?" oraz "na jakim papierze są drukowane?". Myślę, że to właściwa chwila i moment, żeby w pełni na to pytanie odpowiedzieć.

Wszystkie Mapy, Kalendarze, Starodruki dostępne w sklepie Świat Starodrukow są drukowane na specjalnym papierze pergaminowym, a ponadto ręcznie składane i oprawiane w mosiężne drążki.

kliknij tu aby zobaczyć więcej

Papier pergaminowy – specjalna odmiana papieru, produkowana w celu nadania mu odporności na wilgoć oraz tłuszcze (zarówno zwierzęce jak i mineralne). Stosowany jest jako materiał opakowaniowy oraz do szeregu celów technicznych (np. przekładki w transformatorach i kondensatorach). Z wyglądu przypomina trochę pergamin, stąd też taka jego potoczna nazwa.

Papier otrzymuje się w wyniku pergaminizowania zwykłego papieru, dzięki czemu traci on strukturę włóknistą na rzecz znacznie bardziej zwartej. Efektem tego jest także gładka powierzchnia i lekko przezroczysty, mętno-szklisty wygląd. Papier taki trudniej się drze, chociaż łatwiej pęka podczas zginania. Gramatura papieru wynosi zazwyczaj 40 do 80 g/m².

poniedziałek, 24 września 2012
sobota, 04 września 2010

Niepoprawny Wyborca przedstawia:

"Co wiesz o prawie własności?"

Rewelacyjny i konkretny wykład o prawie własności przeprowadzony z humorem przez autora świetnych opracowań z prawa rzymskiego, prof. Uniwersytetu Gdańskiego - Władysława Rozwadowskiego.

Dlaczego w polskim kodeksie cywilnym art. 140 definiujący prawo własności to bełkot intelektualny? Obejrzyj całość i poznaj odpowiedź!

sobota, 28 sierpnia 2010

Niepoprawny Wyborca przedstawia:

"Reklama przy okazji"

(za Najlepsza Reklama Dla Twojego Biznesu)

Wiele lat temu powstała koncepcja reklamy przy okazji.

Nie tylko kojarzenie z kimś atrakcyjnym (ponętna kobieta lub przystojny mężczyzna) czy sytuacją (uśmiechnięta rodzina), ale również na przykład
piękny krajobraz lub artystyczne wykonany produkt, może wywołać pozytywne skojarzenie z czymś zupełnie nie związanym z naszą reklamą.

Egzemplifikacją może być tu wyjątkowo okraszona ornamentami mapa Polski:

kliknij tutaj aby zobaczyć w większej rozdzielczości

Na ile jest to skuteczne?

Jeśli wykorzystamy to jako prezent po udanej transakcji albo wręczymy komuś kogo lubimy z jakiejś okazji coś nieszablonowego, nawet jeśli to będzie unikatowy standard – czyli dobry alkohol, wówczas zainstalujemy w jego głowie, a także każdego kto to zobaczy – kotwicę emocjonalną.

Co to znaczy?

Określone skojarzenie czegoś zajmującego uwagę i wywołującego zainteresowanie z nami samymi, naszą firmą lub tym, na czym nam zależy.

Jest to o tyle ciekawe, że można wywołać taki efekt niskim kosztem.

Więcej ciekawych pomysłów na skuteczny nośnik informacji znajdziesz poniżej:

środa, 11 sierpnia 2010
wtorek, 06 lipca 2010

Andrzej Gołębiewski przedstawia:

sekretne narzędzie skutecznego marketingu w internecie...

Do czego potrzebny mi jest AUTORESPONDER ?

Więc chcesz zarabiać w internecie? Zacznijmy zatem od najważniejszego narzędzia w tym względzie.

Autoresponder jest to niezbędna sprawa dla każdego, kto pretenduje do działalności w internecie, która ma mu przynieść dochód. Jest to rzecz fundamentalna, aby mieć swoją własną listę osób, którzy z własnej, nieprzymuszonej woli, chcą czytać to,  co mamy im do zaoferowania.

Zatrzymaj swoje myśli na moment. Odpowiedz sobie na pytanie - co najbardziej lubisz w internecie, a czego najbardziej nie lubisz?

Czy czasem nie lubisz dostawać za darmo czegoś cennego? Coś za co normalnie musiałbyś zapłacić, niezależnie czy to jest nowy krążek Twojego ulubionego zespołu muzycznego czy też artykuły, materiały lub też wreszcie wartościowe porady w sprawach, które są na daną chwilę dla Ciebie istotne.

Autoresponder służy właśnie do tego celu. Jest pojazdem w rozdawaniu osobom zainteresowanym zaganieniem, na którym się dobrze znasz, Twojej wiedzy i porad.

Jeśli chcesz zarabiać w internecie, autoresponder to konieczność.

Z mojego doświadczenia wiem, że najlepsze są profesjonalne systemy mailingowe, które są płatne jednorazowo lub za roczną opłatą abonamentową. Gorąco rekomenduję właśnie taką metodę przygody. Dlaczego taką? Zupełnie inaczej wygląda Twoja praca, kiedy zainwestowałeś w swoje narzędzie pracy, niż jak dostałeś je za darmo.

Jednak Ty lubisz dostawać za darmo wartościowe rzeczy! Jednak czy gdybyś nie miał internetu to miałbyś możliwość korzystać z jego dobrodziejstw? Niezależnie czy Ty płacisz za internet czy nie, ktoś to robi. Internet jest Twoim profesjonalnym narzędziem do czerpania różnorodnej satysfakcji, tak samo jak autoresponder do zarabiania pieniędzy.

Zaprzągnij te dwa narzędzia do ciężkiej pracy dla Ciebie, najlepiej już teraz. Po prostu załóż swój własny autoresponder, rozdaj ludziom coś cennego i niepowtarzalnego za darmo, czym zyskasz ich sympatię i buduj swoją listę adresową.

W ten sposób Ci ludzie Cię polubią.

Nie pochwalam piractwa, jednak kto z nas nie czuje sympatii do twórców serwisów umożliwiających nam bezpłatne pobieranie interesujących nas filmów lub muzyki oraz osób udostępniających te pliki?

Stwórz krótki kurs, w którym podzielisz się w interesujący sposób czymś na czym się znasz lub czymś, co Cię pasjonuje. Zrobisz to zgodnie z zasadą AIDA, czyli Attention (zdobycie uwagi), Interest (zdobycie zainteresowania), Desire (wywołanie pożądania zapisania się na listę, w celu otrzymania konkretnej korzyści), Action (wyraźne wskazanie akcji, którą ma podjąć osoba zapisująca się na kurs).

Do kursów internetowych jak najbardziej sprawdzi się darmowy autoresponder Freebot.pl, który również bardzo polecam.

Jeśli masz sugestie o czym mam napisać następnym razem lub masz pytanie dotyczące tego artykułu, umieść je w komentarzu. Przeczytam wszystkie i na wszystkie odpowiem.

Tymczasem, do dzieła!

czwartek, 10 czerwca 2010

Niepoprawny Wyborca poleca bardzo dobre książki:

Książek jest tak niesamowicie wiele, że gdybyśmy mieli wszystkie przeczytać, niestarczyło by nam czasu na inne ciekawe rzeczy, np. skoki ze spadochronu, jazdę na motorze czy podróże dookoła świata.

Poniższe książki to najlepsze możliwe publikacje dostępne w internecie, w które każdy pasjonat konkretnych rozwiązań do praktycznego zastosowania natychmiast, powinien zainwestować.

Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej? Marcin Marczak

Za kilka lat, gdy pożegnamy się z kryzysem finansowym, wiele osób będzie wściekać się na siebie, że nie wykorzystało tej szansy. Jeżeli zadajesz sobie teraz pytanie jakiej szansy? co dobrego może być w kryzysie?

Wyobraź sobie, że jesteś w stanie wyszukiwać i optymalnie inwestować w nieruchomości, które w niedługim czasie mogą Ci przynieść zwrot z inwestycji rzędu kilkudziesięciu procent.

 

Sztuka zdobywania pieniędzy P.T. Barnum

Książka, która już od ponad 100 lat bezwzględnie udowadnia swoją skuteczność.

Co ciekawsze odkryłem, że ta książka ma jedną wyjątkową cechę, której nie odkryto przez ponad 120 lat. To po prostu motywacyjna bomba atomowa w dziedzinie świadomego tworzenia bogactwa. Gdybym miał licznik Geigera badający stężenie konkretnych porad dotyczących zarabiania pieniędzy, to w odległości metra od tej genialnej książki wyłby jak syreny strażackie.

 

Sztuka wzbogacania się Wallace D. Wattles

Prawdopodobnie nie zdajesz sobie  sprawy, że Twoje próby pomnażania pieniędzy kończą się fiaskiem nie dlatego, że robisz coś źle, nie dlatego, że nie pojąłeś swoim umysłem wszystkich zagadek finansowych, lecz dlatego, iż podświadomie NIE CHCESZ BYĆ BOGATY.

Jak mówi Rhonda Byrne – twórczyni filmu i książki "The Secret", do ich stworzenia zainspirowała ją książka z 1910 roku... Jaka? Właśnie ta, o której czytasz na tej stronie – „Sztuka wzbogacania się”.


Bogaty ojciec, biedny ojciec Robert Kiyosaki

Robert Kiyosaki swoim unikalnym sposobem zarządzania pieniędzmi i odmiennym podejściem do bogacenia się sprawił, że miliony ludzi na całym świecie zmieniło tok swojego myślenia  i uwierzyło, że może osiągnąć finansową niezależność. Aby pomóc ludziom rozwijać umiejętność pomnażania majątku, Robert Kiyosaki stworzył szereg książek i gier edukacyjnych. Uczą one, jak wyrwać się z modelu pracy na etacie i budować kapitał aktywów, który będzie dużo większy niż nasze wydatki.

 

Efekt motyla Kamil Cebulski

Poznaj młodego człowieka, z niewielkiej miejscowości, który w wieku 21 lat przekroczył barierę 1 miliona złotych obrotu w swojej firmie internetowej...

...i chce się podzielić z Tobą swoimi niezwykle wartościowymi doświadczeniami oraz przemyśleniami.

 

 

 

Hipnotyczny marketing Joe Vitale

Jak dzięki trzem krokom strategii hipnotycznego marketingu zrobić fortunę online?

Kiedy większość ludzi w marketingu będzie próbowała sprzedawać Ci książki, magazyny, programy, szkolenia czy cokolwiek innego, rzadko kiedy dadzą Ci kompletny system.

Nie mogą. To by wyłączyło ich z biznesu. Zbankrutowaliby.

A co ze mną?

 

Sztuka pisania perswazyjnych tekstów Piotr Michalak

Dowiedz się, jak sprawić, by Twoje teksty reklamowe hipnotyzowały Twoich klientów, przynosząc Ci co najmniej kilkanaście tysięcy złotych zysku miesięcznie.

Tak, jest już dostępna publikacja, która zdradza tajemnice skutecznych tekstów reklamowych. Dzięki niej każdy jest w stanie napisać nieprzyzwoicie skuteczny tekst perswazyjny i zacząć zarabiać o kilkaset procent więcej na swoim produkcie lub usłudze...


Sprzedawaj w sieci

Artur Samojluk

Czy stać Cię na to, aby nie mieć sklepu internetowego
i lekceważyć pieniądze 14 milionów Polaków?

Książka Artura Samojluka "Sprzedawaj w sieci" stanie się Twoim idealnym przewodnikiem, który przeprowadzi Cię od pomysłu do pierwszych wpływów ze sklepu internetowego.

 

 

Giełda Papierów Wartościowych w praktyce

Marcin Krzywda

Jak często zastanawiasz się, skąd wziąć dodatkowe pieniądze? Kiedy ostatni raz myślałeś lub myślałaś o giełdzie, jako o sposobie na dojście do bogactwa? Wielu ludzi od czasu do czasu o tym myśli, jednak brakuje im jednego ważnego elementu - podjęcia decyzji o rozpoczęciu inwestowania.

Nie myśl na razie o tym, ile możesz zarobić i w jak krótkim czasie - czytaj dalej, a wszystkiego dowiesz po kolei...

 

Angielskie słówka - Jak zapamiętać 200 angielskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut? Paweł Sygnowski

W ciągu następnych kilku minut masz szansę zapoznać się z rozwiązaniem i lekarstwem na wszystkie swoje problemy z nauką angielskiego. Wystarczy, że będziesz czytał dalej, a dowiesz się nie tylko, jak bez jakiegokolwiek przygotowania nauczyć się kilkuset zupełnie nieznanych wcześniej angielskich słów i wyrażeń w czasie krótszym niż kilka godzin; ale także poznasz metodę, dzięki której raz na zawsze rozwiążesz swoje problemy z nauką jakiegokolwiek obcego języka.


Bogać się, kiedy śpisz Ben Sweetland

Wiesz już, że podświadomość najsprawniej pracuje wtedy, gdy świadomość jest wyłączona, z czego wynika, że nauczenie się, jak szybko, bez wysiłku zasypiać, by spać spokojnie do samego rana, to naprawdę ważna sprawa.

Z tej książki dowiesz się, jak tego dokonać, bo jest to w istocie całkiem proste.

Niektórzy ludzie nie mają pojęcia, jaki potencjał w nich drzemie...

poniedziałek, 31 maja 2010

Andrzej Gołębiewski przedstawia:

Jak zarabiać w programie parterskim Złote Myśli ?

Każdy kto wejdzie na stronę programu partnerskiego Złotych Myśli uśmiechnie się z niedowierzaniem lub zastanowieniem i zada sobie pytanie - "jak to możliwe, że oni zarobili drugą albo nawet trzecią pensję?". Zastanwiam się na ile jest do dobre pytanie. Co mogę zrobić aby partycypować w zyskach jednego z najbardziej popularnych sklepów internetowych?

Jeśli nawet byłoby to 100, 200, 500 zł miesięcznie, warto byłoby się nauczyć JAK TO ZROBIĆ?


W ciągu ostatnich 7 dni zarobiłem 13,09 zł, co wynika z tego, że nie było żadnych spektakularnych premier książkowych ani promocji. Trzeba sobie od razu uczciwie powiedzieć, że nie zawsze ludzie będą kupować książki z Twojego polecenia. Jest to OK dla Ciebie?

Mimo to, w ciągu poprzednich kilkunastu dni udało mi się zarobić 141,85 zł. Nie jest to zawrotna kwota, jednak obrazuje pewien potencjał jaki może być wykorzystany. Popatrz na kolejny obrazek.


Polecam lekturę "PODRĘCZNIKA PARTNERA", gdzie jest wiele użytecznych wskazówek, które OD RAZU pozwolą na zarobienie pierwszych pieniędzy.

Czy chciałbyś mieć kilka procent z 1 864 137 zł ?

Oczywiście, że TAK! Więc do dzieła!

Zaraz, zaraz. Do jakiego dzieła? Jak mam to zrobić? Bardzo dobre pytanie!

Zacznij od polecania darmowych publikacji. Każdy kto zostawi swojego maila sięgając po darmową książkę, będzie powiadamiany przez Złote Myśli o nowych promocjach, konkursach i kolejnych darmowych publikacjach. O Twojej liście adresowej, której nie powinieneś często zalewać informacjami o publikacjach w Złotych Myślach napiszę następnym razem.

czwartek, 13 maja 2010

ANDRZEJ GOŁĘBIEWSKI przedstawia:

"Czym tak naprawdę jest MASA KRYTYCZNA w biznesie?"

Ostatni artykuł pt. ""Jak zbudować zaufanie i silną relację w biznesie?" zachęcił mnie do kontynuacji  istotnego wątku związanego z biznesem. Nie jest ważne w jakiej branży działa Twoja firma. Jednak istnieje tylko pewien okres, w którym Ci, którzy są samym początku głwałtownej ekspansji przedsiębiorstwa, najwięcej na tym zarobią.

Ten okres nazwya się MASA KRYTYCZNA. Czym tak naprawdę jest ?

Można to porównać do wejścia spółki na giełdę. Najwięcej zarobią zawsze Ci, którzy nabyli udziały firmy, w fazie tuż przed rozpoczęciem jej niepohamowanego rozwoju czyli de facto zanim ktokolwiek usłyszał o emisji akcji.

Zapraszam do wypełnienia ankiety na www.MasaKrytyczna.tk.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Niepoprawny Wyborca w katalogu Gwiazdor