Biznes, Skuteczny Marketing, Mapy, Kalendarze, Starodruki, Produkty Reklamowe Pergamena

Pergamena - Mapy, Starodruki, Kalendarze

Mapy, Kalendarze, Starodruki prezentują:

Spraw niepowtarzalną przyjemność dla każdej osoby, która jest dla Ciebie ważna, aby mogła zapamiętać ten moment i poczuć się wyjątkowo

www.SWIATSTARODRUKOW.pl

Drogi czytelniku,

Mam zaszczyt przedstawić Tobie pionierską, niepowtarzalną i unikatową ofertę Wydawnictwa w Starym Stylu - Pergamena oraz sklepu internetowego www.SwiatStarodrukow.pl.


ULOTKA kalendarze 2014 swiatstarodrukowPL

Może jeszcze o tym nie pomyśałeś, jednak poza niezaprzeczalnymi walorami estetycznymi produkty Pergameny są niekonwencjonalnymi a sprawdzonymi i skutecznymi nośnikami reklamy wizualnej.

Oprócz tego to, coś więcej: oryginalne i prestiżowe prezenty w dobrym stylu. Tym samym służymy promocji państwa przedsiębiorstwa.

zamki_rzeczypospolitejObdarowując nimi swych klientów przełamują państwo stereotypowość upominkowych standartów - włoskich portfeli, markowych alkoholi, chińskiej elektroniki..

Urok wydawnictw Pergameny przyciąga wzrok i uwagę. Państwa reklama na naszych produktach trafiając w ręce tylko jednej obdarowanej osoby faktycznie dociera do setek i tysięcy oczu.

http://starodruki.files.wordpress.com/2013/10/mapa-chin-2-001.jpg

Prezentowane tu przykładowe produkty to tylko mała próbka działalności Pergameny. Imponujące, nieprawdaż?

Jesteśmy wydawnictwem, wytwórnią rękodzielniczą, pracownią artystyczno-projektową i studiem reklamowym w jednym.

Jesteśmy jedyną taką firmą w Polsce, która zajmuję się bezpośrednio przygotowaniem (zarówno graficznym jak też technicznym) i kolportowaniem tak unikatowych materiałów. Wypracowaliśmy własną, niepowtarzalną, rozpoznawalną na rynku stylistykę, opartą na oryginalnych rozwiązaniach strzeżonych prawem autorskim i patentowym. Stosowane przez Nas wzornictwo i technologie nawiązują do doświadczeń dawnych mistrzów sztuki edytorskiej.

Dla zapewnienia niepowtarzalności i wysokiej jakości produktów wytwarzamy je głównie metodą rękodzielniczą a umieszczone na nich obrazy i grafiki to autorskie dzieła naszych artystów.

http://starodruki.files.wordpress.com/2012/09/mapa-polski-pergamena-przyroda-parki-narodowe-swiatstarodrukowpl.jpg

W produktach Pergameny znane Państwu pojęcia: mapy, kalendarze, dyplomy, pisma czy kartki okolicznościowe zyskały nowe, wyjątkowe znaczenie. By Państwa w tym utwierdzić zapraszamy do obejrzenia Naszej kolekcji:

Zaprojektujemy i zrealizujemy Państwa zamówienia na prestiżową reklamę firmy i na ujmujący, osobisty prezent dla bliskiej osoby.

Niechaj te oryginalne mapy, ekskluzywne kalendarze czy unikatowe dyplomy same przemówią swym kunsztem i urodą. Proponujemy zakupy produktów katalogowych i współtworzenie nowych.


--
Serdecznie pozdrawiam,

Andrzej Gołębiewski,

właściciel sklepu Mapy, Kalendarze, Starodruki

i przedstawiciel Pergamena

e-mail: biuro@swiatstarodrukow.pl

SKLEP: http://www.SwiatStarodrukow.pl
FACEBOOK: http://www.facebook.com/SwiatStarodrukowPL
BLOG: http://starodruki.wordpress.com/
YOUTUBE: http://www.youtube.com/arzefu


Jesteś ZADOWOLONY z obsługi? Zostaw komentarz:
http://starodruki.wordpress.com/opinie-klientow/

Niepoprawny Wyborca w katalogu Gwiazdor